Отже, давайте почнемо нашу подорож із рішень, розробленими для вимогливих та досвідчених будівельників, які потребують стабільності між високопродуктивним обладнанням та чудовою допоміжною платформою. Коли ви входите на Back4App, ви можете бути на сторінці «Мої програми». Натисніть кнопку «Створіть нову програму» та сортуйте ім’я вашої програми. Ви повинні додатково вибрати одну з бази даних NoSQL, а одна з бази даних PostGresQL, і платформа регулярно створює сервер Backend. Ви також повинні розглянути додаткові витрати, такі як догляд за сервером, вибір масштабованості та допомогу клієнтам.

Ця стратегія розповідає про будь -яке поняття зарезервованих активів, виставлення рахунків обробляється мілісекунд, тому безліч сервера. Керовані постачальники Інтернет -хостингу, такі як Hostripples, обслуговують певні програми, подібно до веб -сайтів WordPress. Ми маємо справу з такими послугами, як налаштування сервера, обслуговування та безпека, і дозволяємо вам зосередитись на управлінні змістовим матеріалом та функціональністю вашої програми. Це хмарний обчислювальний манекен, в якому 3 -й збирається постачальник, зосереджується на доставці інструментів апаратної та програмної програми для користувачів в Інтернеті. Як правило, ці інструменти потрібні для вдосконалення програмного забезпечення.

Засоби для розміщення мобільного додатка?

Імпорт цих RecordsData дозволяє вам використовувати та змінювати їх у інтерфейсі, що нагадує електронну таблицю. Тепер вам потрібно вказати назву класу, його сорт та публічний чи захищений сорт. Майте на увазі, що цей екземпляр є дуже теоретичним розрахунком. Скільки обчислювальної енергії, яке хоче ваша програма, є специфічним для тих робіт, які він виконує, та його технологічний стек.

розміщення програми

До останнього часу, для того, щоб рекламувати свій продукт та/або послугу, стільниковий додаток розглядався як вторинний для автономного веб -сайту. Однак, однак, більшість сопренерів та малих власників підприємств розглядають легкий у користуванні мобільний додаток як основний шлюз для своїх клієнтів. Якщо ваш додаток вимагає певної технічної ступеня, швидшої швидкості або більше спогаду, то відданий сервер – це шлях. За допомогою відданого сервера ви можете мати повну свободу робити те, що хочете, і коли вам потрібно завдяки одній тілесній машині, яка повністю у вашому розпорядженні. І так, для тих із вас, хто хоче створити свою програму знизу вгору https://avahost.ua, ви корінні до сервера, що дозволяє досягти цього. У той час як багато великих постачальників MBAAS мають велику гнучкість і тонни розширень чи послуг, ви все ще обмежені тим, що вони пропонують.

Особливості хмарного коду

Виділений сервер – це основний метод для розміщення критичних програм для продуктивності. За допомогою цієї моделі ви здаєте в оренду один або ряд фрагментів обладнання від свого постачальника. Це дешевше, якщо ваше замовлення обчислюється та пам’ять оптом. Але ця модель додатково має недолік високих накладних витрат. За допомогою відданого сервера ви відповідаєте за операційну систему та оновлення програмного забезпечення, як і резервні копії.

  • Він діє як центральне сховище, розробники місця публікують оновлення, а додатки вимагають їх використання постачав клієнта SDK.
  • Це визнано хостингом утиліти, що робить ваш додаток там із невидимої інфраструктури, до якої можна отримати доступ через Інтернет.
  • Давайте обговоримо, що таке послуга хостингу додатків та які види постачальників ми маємо вибрати.
  • За допомогою Digitalocean ви можете просто використовувати будь -який, безумовно, один із наших баз даних, що керуються відкритим постачанням.